درباره سپهرصنعت

شرکت سپهرصنعت با فعلایت در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی تشکلیل شده است و با هدف اصلی ارتقا سطح دانش و بروز رسانی صنایع مختلف کشور فعایت می کند.

 

اقدامات مهم

در جهت نیل ه این هدف با تشکیل تیمی از افزاد با تجربه و همچنین ارتباط با کمپانی های بزرگ این عرصه در سراسر جهان امیدوار است قدمهایی مفید در جهت خدمت رسانی و بهبود روز افزودن صنعت کشور بردارد.

 

Howcore

یکی از محصولات صنعتی که میتوان از شرکت سپهرصنعت تهیه نمود,لوازم جانبی Howcore شامل چوک ورودی-خروجی و مقاومت ترمز می باشد که دارای استانداردهای لازم اروپایی می باشد.

ارزشهای ما

مشتریان ما,که به طور متوالی در ارتباط با یکدیگر هستیم و به طور مداوم از محصولات ما استفاده می کنند,ارزشهای اصلی مجموعه ما به حساب می آیند.

چشم انداز ما

با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا,مشاور فنی صحیح در نظر داریم محصولاتمان را به صورت گسترده تری به جامع صنعتی معرفی نماییم.

اهداف ما

ما با بررسی نیاز‌ مشتریان و واردادت محصولات صنعتی استاندارد،کارآمدتر,باکیفیت تر و دارا بودن قیمت های مناسب در جهت جلب رضایت مشتریان حرکت می کنیم.

لوازم جانبی هاکور

مجموعه Howcore با تولید چوک های ورودی و خروجی و مقاومت ترمز های با کیفیت و استاندارد توانسته است جزء اولین مجموعه های تولید لوازم جانبی باشد.

نماینده انحصاری لوازم جانبی Howcore

سپهرصنعت نماینده انحصاری لوازم جانبی هاکور از سال 1393 سهم گسترده ای در تامین چوک ورودی و خروجی و مقاومت ترمز در صنعت داشته است.

کیفیت Howcore

چوکها و مقاومت ترمزهای هاکور با بهترین متریال تهیه می شود و با جدیدترین دستگاه های اندازه گیری,کیفیت آن بررسی می شود.